×
ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ REFERANSLARIMIZ KARİYER İLETİŞİM
TR ENG
twitter instagram youtube
HAKKIMIZDA

Aress MICE, kongre ve turizm sektöründeki yoğun rekabet ortamında müşteri ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesi, artan talepler, farklılaşan müşteri beklentilerini profesyonelce karşılamak ve sektöründe başarılı çözümler üretmek için kurulmuştur.

Teknolojik ve sosyal inovasyonu önemseyen Aress MICE felsefesi; toplantı ve kongre organizasyonunda tercih edilen çözümler sunmayı, akılda kalan etkinlikleri gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Aress ailesi olarak işimizi çok seviyoruz. Bizler, çalışma hayatımızdaki başarımızın hangi tutum ve davranışlarımıza bağlı olduğunu gözlemledik. Bunların uzun soluklu iş hayatımızda bize yön verdiğini iyi biliyoruz. Bu değerler çalışma hayatımızda yer aldıkça sunduğumuz hizmetlerde farkımız ortaya çıkmaktadır.

Dürüstlük

Çalışma süresince doğruyu söylemekten daha önemli bir şey yoktur. Birbirimiz arasında, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle veya temas içinde olduğumuz diğer kişilerle görüşmemiz esnasında bu değerden hiçbir şekilde uzaklaşmayız.

Özveri

Temsil ettiğimiz sizlerin beklentilerine en uygun çözümleri sunabilmeyi yerinde ve zamanında gerçekleştirmeyi görev biliriz.

Yenilik

Etkinliklerdeki yenilikçi anlayışımız bizim tercih edilme nedenimiz olmuştur. Bu itici gücün farkındayız. Bunu daha ileriye taşıyabilmek için yeni standartlar oluşturmak, bilgi, hizmet ve teknoloji kullanmada kendimizle yarışmaktayız.

Kalite

Sunduğumuz hizmetin üretim süreci sizlerin beklentileri ile ne kadar uyumlu olursa ortaya çıkacak hizmetin kalite ve performansının o boyutta başarılı olmasını arzuluyoruz.

Mükemmellik

Biz yaptığımız işin mükemmel, sonuçlarının olağanüstü olabilmesi için çabalıyoruz.

Anlamak

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları hakkında en iyi çözümü bilerek, taleplerinin karşılamasında ne istediğinizin bilinciyle hareket etmekteyiz.

Teşvik

Fikir ve düşünceleriniz bizim için oldukça değerlidir. Biz toplantı ve kongrelerinizi planlarken sizlerin önerileriyle daha iyisi olması için çabalamaktayız. Bu bizi kendi sınırlarımızı aşmamıza teşvik etmektedir.

Sorumluluk

Çalışma arkadaşlarımızın kendi arasındaki ve siz müşterilerimizle olan işbirliği yeteneği, sorumluluk alabilmemizin ve esnekliğimizin temel göstergelerinden biridir.